Paczkomaty InPost
Paczkomaty InPost
Zwroty i reklamacje

 

Celem skorzystania przez kupującego z prawa odstąpienia od umowy, kupujący ma obowiązek poinformować sprzedającego o swojej decyzji o odstąpieniu od umowy w drodze jednoznacznego oświadczenia (np. kierując do sprzedającego przedmiotowe oświadczenie w sposób wskazany w § 2 ust. 3 pkt a – b).

Produkt w nienaruszonym stanie, nienoszony oraz niezniszczony można zwrócić w terminie 14 dni od dnia otrzymania przesyłki.


Uwaga - WYJĄTKI!

Zwrotowi nie podlegają przedmioty, na których została wykonana personalizacja taka jak indywidualny grawer.

Zgodnie z art. 38 Prawa konsumenckiego Konsumentowi nie przysługuje prawo do odstąpienia od umowy, w której przedmiotem świadczenia jest rzecz nieprefabrykowana, wyprodukowana według specyfikacji konsumenta lub służąca zaspokojeniu jego zindywidualizowanych potrzeb (dotyczy w szczególności spersonalizowanych produktów).

Po otrzymaniu produktu w oryginalnym opakowaniu sprawdzimy jego stan i w przypadku niestwierdzenia śladów użytkowania zwrócimy Ci pieniądze najpóźniej w terminie 14 dni od otrzymania produktu na wskazany numer bankowy.

W przypadku wystąpienia konieczność zwrotu środków za transakcję dokonaną przez klienta kartą płatniczą sprzedający dokonana zwrotu na rachunek bankowy przypisany do karty płatniczej Zamawiającego.

Formularz zwrotu towaru: http://www.wiedza.pl/public/assets/returnform.pdf

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl